Vilistlaste nimekirjad: põhikool

Kolga Kooli põhikooli lõpetajad:

1987/1988. õppeaasta PK I lend:

  1. Kaido Almet
  2. Vello Lindvee
  3. Margus Luik
  4. Pille Ott
  5. Märt Rebas
  6. Moonika Rubizova
  7. Pille Roball
  8. Tõnu Sestverk
  9. Maanus Tammis
  10. Anne Vetemaa

Klassijuhataja: Aile Pilberg

1988/1989. õppeaasta PK II lend:

  1. Harald Järvi
  2. Veljo Lindvee
  3. Siiri Lõuke
  4. Marko Piir
  5. Ilona Pilli
  6. Timo Raimla
  7. Katria Talts – kiitusega
  8. Viiu Tamberg
  9. Alar Veersalu

Klassijuhataja Virve Talts

1989/1990. õppeaasta PK III lend:

  1. Merle Helts
  2. Merike Idavain
  3. Mart Jaanits
  4. Heidi Laurend
  5. Marko Saarestik
  6. Veiko Silman
  7. Meelis Soosuu
  8. Liivika Viesemann

Klassijuhataja  Ants Vest

1992/1993. õppeaasta PK IV lend:

  1. Triin Jõeleht
  2. Andrus Kaljurand
  3. Martin Laurend
  4. Diana Lindmets
  5. Enn Lindvee
  6. Meelis Mägi
  7. Alar Nurmela
  8. Merike Nõmme
  9. Monika Piik
  10. Janek Pirk
  11. Kaire Rosin
  12. Erkki Sillaots
  13. Heiki Vaht

Klassijuhataja Heiki Varend

2011/2012. õppeaasta PK V lend:

  1. Lydia Laisaar
  2. Maria Elin Martinson
  3. Kati Möller
  4. Alari Oad
  5. Imre Pikkor
  6. Raul Rohi
  7. Margit Siniorg
  8. Vivianne Tarkiainen
  9. Riho Gunnar Tähemaa
  10. Hardi Valdson

Klassijuhataja Jüri Einaleht

2012/2013. õppeaasta PK VI lend:

  1. Anna-Maria Jams
  2. Eda Laurimann
  3. Anton Luik
  4. Marelle Maaniit
  5. Oliver Paadimeister
  6. Hanna-Piia Põldver
  7. Rauno Rand
  8. Algimatas Skipitis
  9. Uku Varul

Klassijuhataja Ene Liivand

2013/2014. õppeaasta PK VII lend:

  1. Raul Hannus
  2. Hardi Hinn
  3. Alari Laurend
  4. Ingemar Lilium
  5. Hardi Möller
  6. Liis Pajutee
  7. Ülo Pajutee
  8. Kimberly Reim
  9. Ardo Rohi
  10. Kadri Ustav
  11. Henri Valdson

Klassijuhataja  Helen Mikiver

2014/2015. õppeaasta PK VIII lend:

  1. Erko Allik
  2. Jevgeni Fjodorov
  3. Karin Kadaste
  4. Jonna Kubu
  5. Joonas Laanpere
  6. Kelli Latik
  7. Karl Laurend
  8. Tanel Laurend
  9. Merily Mikiver
  10. Christina Maria Mäemurd
  11. Paula Teresa Mänd
  12. Alice Nurmela
  13. Karina Palmroos
  14. Artur Treiberg
  15. Vimme Susi Varul
  16. Johanna Lisette Viskar – kiitusega

Klassijuhataja Kristi Ruse 

2015/2016. õppeaasta PK IX lend:

  1. Martin Agar
  2. Gätriin Hobta
  3. Karl Renno Jänes
  4. Uku Morten Laurits
  5. Liis Luik
  6. Siim Maran
  7. Kristina Mumm – kiitusega
  8. Ingrit Oad
  9. Merike Piron
  10. Anri Raudsepp
  11. Tauri Saul
  12. Nikolai Treiberg
  13. Mihkel Ustav
  14. Robi Varul
  15. Ermo Vetemaa
  16. William Wa Õunpuu

Klassijuhataja Terje Varul

2016/2017. õppeaasta PK X lend:

  1. Gustav Erik Eesalu
  2. Andreas Jurjev – kiitusega
  3. Raul Kari
  4. Karmen Kasemets
  5. Kaido Kivi
  6. Carmen Laurend
  7. Henry Malkus
  8. Markkus Sestverk
  9. Margus Siniorg
  10. Janar Vaino

Klassijuhataja Laura Pürjema

2017/2018. õppeaasta PK XI lend:

  1. Anna Grete Borissov
  2. Jüri Hokkonen
  3. Sven Kadaste
  4. Heliise Karjatse
  5. Gerto Lipetski
  6. Armin Moks
  7. Johanna Mäemurd
  8. Kertu Nurmela
  9. Marko Parmas
  10. Janar-Jaanus Peek
  11. Paul-Egert Peensalu – kiitusega
  12. Elisabet Põldmaa
  13. Reemet Põldver
  14. Matheas Trilljärv
  15. Joonas Valk
  16. Kristjan Vikk

Klassijuhataja Jaana Laanpere

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.