Vendade Liividele pühendatud etluskonkurss

11. aprillil Tabasalu Ühisgümnaasiumis toimunud Vendadele Liividele pühendatud etluskonkursi Harjumaa eelvoorus esindasid meie kooli Catlyn Rebas, Kerttu Saagpakk, Uku-Kristjan Sass ja Hanna Liisa Talts.

Uku ja Kerttu pälvisid kaks eripreemiat viiest väljaantust.

 

Palju õnne, tublid esinejad!

Aitäh, õpetaja Terje, õpetaja Nelle ja lapsevanem Liina Talts

Oleme uhked!

Fotode autor Liina Talts

Kohal-olijate vanemale rühmale Harjumaa Kooliteatrite Festivali Grand Prix

14. märtsil Arukülas toimunud Harjumaa Kooliteatrite Festivalil osales Kolga koolist kolm põhikooli näitetruppi:

Põhikooli (4.-6. klass) näitetrupp Kohal- olijad
Laura Pürjema „tmt ehk tujud, mitte tunded“
Lavastaja Terje Varul

Kolga Kohal- olijad (7.-9. klass)
August Gailit „Libahunt“
Lavastaja Terje Varul

Kolga Kooli näitetrupp „Trupp 12“
Catlyn Rebas „Lugu, kuidas kõik tegelikult oli“
Lavastaja Catlyn Rebas

Festival oli meie näitlejate jaoks väga edukas. 

Põhikooli näitetrupp pälvis eripreemia sotsiaalkriitilise originaalmaterjali eest. Laura Mariat tunnustati näitlejapreemiaga.

Catlynit tunnustati noore lavastaja preemiaga ja Eleonori näitlejapreemiaga.

Lavastus “Libahunt” pälvis kaks eripreemiat – parima muusikalise kujunduse ning parima lavakujunduse eest.

Kohal- olijate vanem rühm sai Grand Prix´i ja edasipääsu vabariiklikule kooliteatrite festivalile.

 

Palju, palju õnne kõikidele tublidele näitlejatele!

Suur tänu tekstide autoritele – Catlynile ja Laurale ning juhendajatele – Terjele ning Catlynile.

Õnnitleme algklasside näitetruppe!

Kolmapäeval, 13. märtsil Arukülas toimunud Harjumaa kooliteatrite festivalil osales meie koolist kaks näitetruppi:

1. klassi näitering „Kalli-Kalli“
Koostatud Przemystaw Wechterowicz ja Emilia Dziubaki ainetel. Kaidi Almet „Kallista mind“.
Lavastaja Kaidi Almet

Algklasside  Kohalolijad
Laura Pürjema „Amet annab, laiskus võtab”.
Lavastaja Tuuli Rand, tantsud aitasid seada Krista Kukk ja Maarika Rohi

Mõlemad lavastused pälvisid laureaditiitli ning ka eripreemiaid. 

Johanni (I klass) tunnustati parima meesnäitljeana, Mia Martat (III klass) parima naiskõrvalosatäitjana.

 

Palju õnne tublidele näitlejatele!

Suur tänu õpetajatele – Kaidile, Tuulile, Maarikale, Kristale ja Laurale!

Foto: õpetaja Kaidi