Õppetöökorraldus 11.-15. jaanuaril

Kolga Koolis toimub 11.-15. jaanuarini õppetöö järgmiselt:

• 1.-4. klass ja 9. klass on koolis kontakttundides. (Nendes klassides, kus toimub kontaktõpe ja lapsevanem ei soovi, et tema laps osaleks kontaktõppes,  saab õpilane õppeülesanded ekoolist tunnikirjelduste alt, õpilasele eraldi juhendamist ja veebitunde ei toimu, õpitulemuste saavutamise eest vastutab lapsevanem).
  • 5.-8. klass on kodus distantsõppel.
  • 9. klassi õpilased kannavad koolis kui ka koolibussis ja ühistranspordis maske.
  • Koolis toimuvad vajadusel konsultatsioonid 5.-8. klassi õpilastele, kuhu õpilane tuleb aineõpetajaga eelneval kokkuleppel. Õpilased, kes tulevad konsultatsiooni, kannavad koolimajas maske.
  • Huvitegevust  kontakttundidena siseruumides ei toimu.
  • Koolibussid sõidavad tavapärase graafiku järgi.
  • Kolgas elavad või kooli jala käivad ümberkaudsetes külades elavad õpilased lahkuvad pärast tundide lõppemist kohe koolimajast
  • Võimalusel palume lastevanematel pärast tundide lõppu oma laps viia koju.
  • 5.-8. klassi õpilased, kes soovivad toidupakki,  saavad selle tagasiulatuvalt, info pakkide kättesaamise kohta tuleb meilile. Palun registreerida  toidupaki soov 11. jaanuari hommikul 8.00ks siin: https://forms.gle/fEnv7b2mG7EwYHpm8

KONTAKTÕPPE TUNNIPLAAN: