Teadlaste ÖÖ Festival ja Öökool

29.-30. septembril toimub järjekordne Teadlaste Öö Festival koos Öökooliga.

Neljapäev toimuvad esimesed 4 tundi. Kell 13.00 alustame sportlike tegevustega. Hea ilma korral oleme õues. Selga sportimiseks sobivad riided ja jalanõud. Kolga lapsed saavad pärast seda koju minna.
Bussilastel, kes ei saa vahepeal kodus käia, on võimalus süüa ootesööki. Palume selle kohta teada anda esmaspäevaks, 26. septembriks lapse klassijuhatajale.

Lisaks on kell 15.30-16.30 avatud 9. klassi Minifirma kohvik, kust saab osta sularaha eest.

Öökooliga alustame neljapäeval kell 17.00. Kogunemine kell 16.45.
Kavas erinevad töötoad, algklassidel toimuvad õues liikumistegevused; 4.-7. klasside õpilased külastavad mõisa.
Öökoolis pakutakse õpilastele sooja õhtusööki, kaasa võib võtta tervislikke juurviljaampse.
Ööbimine on klassiruumides. Vajalikud on madrats ning magamiskott või tekk ja voodipesu, padi, hügieenitarbed, rätik.
Õpilastele, kes ei jää ööbima, palume vanematel järgi tulla kell 21.00

Reede hommikul pakutakse lastele koolis hommikusööki ning bussid sõidavad kooli juurest välja kell 9.00. Tunde ei toimu.

Imeline päikesesäras ja ilusates hetkedes veedetud päev!

Võib olla pilt järgmisest: siseruumides

Täna võõrustasime Vendade Liivide etlusvõistluse Harjumaa eelvoorus osalejaid.

👏 Aitäh, osalejad üle Harjumaa!

👏 Aitäh, juhendajad!

👏 Aitäh, auväärt žürii:
Ulvi Rand – Kuusalu rahvamaja hing, Tormise virtuaalkeskuse tegevjuht
Tuuli Maarja Põldma – särav noor näitlejanna, Teatrikooli 30. lennu tudeng
Hardi Möller – Kolga Kooli vilistlane, Teatrikooli 30. lennu tudeng

👏 Aitäh, õpilasžürii: Miia, Triine ja Lauri
👏 Aitäh säravatele päeva läbiviijatele: Johannale, Birgitile ja Hannale
👏 Aitäh, Annika ja Kolga Seltsimaja!

👏 Palju õnne, Tähte Paalaroos Keila Koolist, kuldne SERTIFIKAAT esindamaks Harjumaad üleriigilisel konkursil on auga sinu!

👏 Oleme uhked:
Anni Mai II koht ( 4.-6.kl vanuserühm, juh õp Terje )
Isabella III koht ( 7.-9.kl vanuserühm, juh õp Nelle ja õp Virve )

Vastuvõtt 1. klassi 2022

Hea sel sügisel kooli tuleva lapse vanem!

Ootame 2022.a  sügisel esimesse klassi astujate avaldusi. Avalduste esitamise tähtaeg on 20. juuni 2022.

Avaduse võib esitada digitaalselt või paberkandjal.

Digitaalselt: Laadige alla avalduse vorm kooli kodulehelt, täitke avaldus, allkirjastage digitaalselt ja saatke koos sünnitõendi koopiaga kooli kool@kolga.edu.ee.

Paberkandjal: Laadige alla avalduse vorm kooli kodulehelt, printige välja, täitke avaldus, allkirjastage ja saatke koos sünnitõendi koopiaga kooli: Kolga Kool, Kolga, 74602, Harjumaa või tooge kooli kantseleisse.

Avalduse saad alla laadida SIIT.
Vastuvõtu korraga saate tutvuda SIIN.