Teade

Head Kolga Kooli õpilased ja lapsevanemad!

Anname teada, et mõned Kolga Kooli õpilased on andnud COVID-19 positiivse testitulemuse. Oleme haigusjuhtumitest teavitanud ka Terviseametit. Lähikontaktsetele oleme andnud käitumisjuhised vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumi juhistele.

Kuna Covid-19 positiivsed võisid koolis olles kokku puutuda ka teiste klasside õpilastega, siis õpilased, palun jälgige enda ja lapsevanemad, palun jälgige oma laste tervist ning vajadusel võtke ühendust oma perearstiga. Haigustunnustega lapsi palume kooli mitte lubada. Juhul, kui laps haigestub ja annab positiivse testi tulemuse, siis teavitage sellest koheselt klassijuhatajat.

Kui lapsevanem pole andnud nõusolekut vaktsineerimata lapse testimiseks (juhul kui ta on olnud lähikontaktne) peab laps jääma karantiini. Ülejäänud lapsed saavad jätkata õppetööd koolis lihtsustatud karantiini tingimustes. Loe rohkem: https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/lihtsustatud-karantiin-ja-testimine-koolides
Karantiinis olevad õpilased saavad õppida eKooli märgitud tunnikirjelduste järgi. Küsimuste tekkimisel pöörduge abi saamiseks otse aineõpetaja poole.

Küsimuste korral võtke palun minuga ühendust!

Tõnu Valdma
Kolga Kooli direktor