Luulevõistlus

☝️Haridus- ja Teadusministeerium kutsub kõiki 1.-12. klassi õpilasi osalema emakeelepäevale pühendatud luulekonkursil.

Konkursile oodatakse luuletusi, mis on kirjutatud vabal teemal – see on hea võimalus oma mõtteid ja tundeid luule kaudu kuuldavaks teha. Luuletus võib olla lühike või pikk, tõsine või naljakas, lihtne või keeruline – peaasi et õpilase enda loodud.

Parimad luuletused valivad välja peaminister Kaja Kallas ning haridus- ja teadusminister Liina Kersna. Ministrid valivad luuletuste seast oma lemmikud ning neid saab kuulata ministrite esituses emakeelepäeval.
Välja antakse ka eriauhindu!

👉 Konkursitöö esitamise tähtaeg on 7. märts.
👉 Luuletus tuleb saata aadressile luulekonkurss@hm.ee. Lisada autori nimi, kool, klass ja e-postiaadress / telefoninumber.

🏆 Võitjate nimed ja võidutööd avaldatakse Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel emakeelepäeval, 14. märtsil.