Õpetajad

 

ÕPETAJA

AINED KLASSI-JUHATAMINE MEILIAADRESS

KONSULTATSIOONI- AJAD

Kaidi Almet algõpetus 1. klassi juhataja kaidi.almet[at]kolga.edu.ee Neljapäeval 5. tund
Cornelia Kerm kunst, käsitöö ja kodundus, väikeklassi loodusõpetus   cornelia.kerm[at]kolga.edu.ee Teisipäeval 7.-8. tund
Melika Kindel informaatika, karjääriõpetus   melika.kindel[at]kolga.edu.ee E, N  7. tund
Andra Kongi väikeklassiõpetaja 2.v klassi juhataja andra.kongi[at]kolga.edu.ee Kokkuleppel
Krista Kukk rütmika   krista.kukk[at]kolga.edu.ee  
Jaana Laanpere matemaatika, füüsika   jaana.laanpere[at]kolga.edu.ee E, K, N pärast 6. tundi
Marge Laisaar algõpetus, informaatika, pikapäevarühm (1.-2. klass) 2. klassi juhataja marge.laisaar[at]kolga.edu.ee  
Ene Liivand inglise keel 9. klassi juhataja ene.liivand[at]kolga.edu.ee Kolmapäeval pärast 6. tundi või hommikuti E-N 8.20-9.00 eelneval kokkuleppel
Lauri Metus muusikaõpetus   lauri.metus[at]kolga.edu.ee  
Helen Mikiver ajalugu, ühiskonnaõpetus,  matemaatika 8. klassi juhataja helen.mikiver[at]kolga.edu.ee Neljapäeval pärast 6. tundi, kokkuleppel esmaspäeval 7. tund
Nelle Nurmela eesti keel, kirjandus 4. klassi juhataja nelle.nurmela[at]kolga.edu.ee Kolmapäeval pärast 6. tundi või hommikuti 8.20-9.00 eelneval kokkuleppel
Kristo Pärn tehnoloogiaõpetus   kristo.parn[at]kolga.edu.ee Teisipäev 5.-7. tund
Laura Pürjema loodusõpetus, bioloogia, geograafia, keemia   laura.pyrjema[at]kolga.edu.ee Kolmapäeval pärast 6. tundi
Tuuli Rand algõpetus, kehaline kasvatus, draamaõpetus, pikapäevarühm (3.-4. klass) 3. klassi juhataja tuuli.rand[at]kolga.edu.ee  
Kristi Ruse inglise keel  6. klassi juhataja kristi.ruse[at]kolga.edu.ee Esmaspäeval 7. tund
Reet Soosaar vene keel, eripedagoog, väikeklassi matemaatika   reet.soosaar[at]kolga.edu.ee  
Signe Teesalu kehaline kasvatus, inimeseõpetus 7. klassi juhataja signe.teesalu[at]kolga.edu.ee E, T 7.-8. tund kokkuleppel
Tõnu Valdma väikeklassi keemia, füüsika   tonu.valdma[at]kolga.edu.ee  
Terje Varul eesti keel, kirjandus  5. klassi juhataja terje.varul[at]kolga.edu.ee E-R 8.30-9.00, teispäeval 7. tund eelneval kokkuleppel
Terje Välkmann eripedagoog, logopeed, väikeklassi eesti keel ja kirjandus   terje.valkmann[at]kolga.edu.ee  
Maarika Rohi HEV koordinaator, abiõpetaja, väikeklassi matemaatika    maarika.rohi[at]kolga.edu.ee Kolmapäeval 6. tund
Reta Jänes tugiisik, pikapäevarühm (1.-2. ja 3.-4. klass)   reta.janes[at]kolga.edu.ee