Distantsõpe 5.-9. klassidel

☝️ Seoses valitsuse otsusega on 5.-9. klassid alates esmaspäevast distantsõppel.

☝️ 1.-4. klass on koolis kontakttundides (nendes klassides, kus toimub kontaktõpe ja lapsevanem ei soovi, et tema laps osaleks kontaktõppes, saab õpilane õppeülesanded ekoolist tunnikirjelduste alt, õpilasele eraldi juhendamist ja veebitunde ei toimu, õpitulemuste saavutamise eest vastutab lapsevanem). Koolis käivad õpilased peavad hoidma teiste klasside õpilastega distantsi ja täitma hügieenireegleid.

☝️ Koolis toimuvad vajadusel konsultatsioonid 5.-9. klassi õpilastele, kuhu õpilane tuleb aineõpetajaga eelneval kokkuleppel. Õpilased, kes tulevad konsultatsiooni, kannavad koolimajas maske ja hoiavad distantsi.

☝️ Koolibussid sõidavad hommikul tavapärase graafiku järgi, õhtul väljuvad kooli juurest tund aega varem. Võimalusel palume lastevanematel pärast tundide lõppu oma laps viia koju.

☝️ Kolgas elavad või kooli jala käivad õpilased lahkuvad pärast tundide lõppemist soovitavalt kohe koolimajast.

☝️ Info distantsõppel olevate õpilaste toidupakkide jagamise kohta tuleb järgmise nädala alguses.