Toidupakk

Distantsõppel olevatele õpilastele anname võimaluse soovi korral saada koolilõuna asendamiseks toidupakk kord kahe nädala jooksul (üks toidupakk õpilase kohta kahe nädala eest). Soovime välja selgitada, kes sooviksid toidupakki, selle jaoks palume vastata kiirele küsimustikule.

29. märtsi-9. aprilli  toidupaki küsimustikule vastamine on lõppenud

Palume vastata hiljemalt kolmapäeval (31.03) kella 19:00ks, pärast seda link deaktiveeritakse. Kui jätate küsimustikule vastamata, siis eeldame, et ei ole toidupaki soovi.

Toidupaki saab kätte 08. aprillil kell 14.30-17.30 kooli sööklapoolsest uksest.

NB! Paki kättesaamise kohta eraldi meeldetuletust ei saadeta!

Distantsõppele minek

Vabariigi Valitsuse otsusega on alates neljapäevast, 11. märtsist kõik klassid distantsõppel. Samuti ei toimu kooli ruumides ka huvitegevust.
Kolga Kooli distantsõppe juhendiga saate tutvuda SIIN.

Toidupakkide jagamine toimub kord kahe nädala tagant. Toidupaki sooviavalduse lingi saadab klassijuhataja lapsevanematele e-mailile ning samuti on see leitav kooli kodulehel.

Personali vaktsineerimine

Täna toimus koolis kogu meie personali vaktsineerimine. Teades vaktsiini võimalikke kõrvaltoimeid ning olles kursis teiste koolide praktikatega, siis anname teada, et kui kõrvaltoimed, nagu näiteks palavik või muud haigusnähud, on suurel protsendil kooli personalist, siis võib homme esineda õppetöös või koolipäeva korralduses muudatused.
Palume mõistvat suhtumist!

Distantsõpe 5.-9. klassidel

☝️ Seoses valitsuse otsusega on 5.-9. klassid alates esmaspäevast distantsõppel.

☝️ 1.-4. klass on koolis kontakttundides (nendes klassides, kus toimub kontaktõpe ja lapsevanem ei soovi, et tema laps osaleks kontaktõppes, saab õpilane õppeülesanded ekoolist tunnikirjelduste alt, õpilasele eraldi juhendamist ja veebitunde ei toimu, õpitulemuste saavutamise eest vastutab lapsevanem). Koolis käivad õpilased peavad hoidma teiste klasside õpilastega distantsi ja täitma hügieenireegleid.

☝️ Koolis toimuvad vajadusel konsultatsioonid 5.-9. klassi õpilastele, kuhu õpilane tuleb aineõpetajaga eelneval kokkuleppel. Õpilased, kes tulevad konsultatsiooni, kannavad koolimajas maske ja hoiavad distantsi.

☝️ Koolibussid sõidavad hommikul tavapärase graafiku järgi, õhtul väljuvad kooli juurest tund aega varem. Võimalusel palume lastevanematel pärast tundide lõppu oma laps viia koju.

☝️ Kolgas elavad või kooli jala käivad õpilased lahkuvad pärast tundide lõppemist soovitavalt kohe koolimajast.

☝️ Info distantsõppel olevate õpilaste toidupakkide jagamise kohta tuleb järgmise nädala alguses.

3. klasside õpioskuste ainepäevad

📣 8.-12. veebruaril toimus Harjumaa 3. klasside õpioskuste ainepäevad, mis seekord toimusid distantsversioonis ning kus ülesandeid jagus pea terveks nädalaks.
🙌Meie kooli esindasid 3. klassi õpilased Älis Veersalu, Johan Tammets ja Liisi-Marii Mürk.
🏆Rube Goldbergi masina ehitamises oli Kolga Kooli võistkond üks žürii lemmikutest ning pääses esikolmikusse! Suurepärane töö!
🏆Lisaks pandi käima ka fortuuna ning loosiõnn soosis tagasiside kirjutajatest Kolga Kooli! Auhinnaks sai meie võistkond Energia avastuskeskuse kinkekaardid. Palju õnne! 🤝🥳

Tööpakkumine

Kolga Kool pakub tööd 2. klassi õpetajale.

Nõutav erialane kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon. Haridus võib olla omandamisel.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata 22. veebruariks k.a. aadressil Kolga Kool, Harjumaa, 74602 või elektroonselt kool@kolga.edu.ee

Lisainfo 621 3878 või 524 4813.

Tööleasumise aeg 1. märts 2021.

Vastuvõtt 1. klassi 2021

Hea sel sügisel kooli tuleva lapse vanem!

Sel aastal algab avalduste vastuvõtt lapse Kolga Kooli 1. klassi õppima asumise kohta varem.
Avalduse võib esitada alates tänasest, 1. veebruarist digitaalselt või paberkandjal.

Digitaalselt: Laadige alla avalduse vorm kooli kodulehelt, täitke avaldus, allkirjastage digitaalselt ja saatke koos sünnitõendi koopiaga kooli kool@kolga.edu.ee.

Paberkandjal: Laadige alla avalduse vorm kooli kodulehelt, printige välja, täitke avaldus, allkirjastage ja saatke koos sünnitõendi koopiaga kooli: Kolga Kool, Kolga, 74602, Harjumaa või tooge kooli kantseleisse.

Avalduse saad alla laadida SIIT.
Vastuvõtu korraga saate tutvuda SIIN.