23. veebruari õppetöö korraldus

Vastavalt Kolga Kooli  õppekava § 5 punktile 5 võib õppetöö toimuda ka väljaspool kooli ruume.
Esmaspäeval, 23. veebruaril 2015 õppetööd Kuusalu valla koolides ei toimu ja õpilased kooli ei tule. Selle päeva õppematerjali omandamise korraldavad õpetajad.

Koolibussid esmaspäeval, 23. veebruaril ei sõida.

Tublid õpilasvõistlustel osalejad

Poiste joonistuspäeval “Koolilapse auto” märgiti ära Kert Kompa (4. klass) töö.

Tüdrukute joonistuspäeval “Mutionu pidu” märgiti ära Mariann Luise Trilljärve (2. klass) töö.

7.-9.kl poisid saavutasid maakondlikul võrkpallivõistlustel 5. ja Kooliliigas 3. koha.

Palju õnne tublidele osalejatele ja nende juhendajatele Corneliale, Tuulile ja Signele!

Reedel, 30. jaanuaril 2015. a on õpilastel KODUS ÕPPIMISE PÄEV, õppetööd koolimajas ei toimu.

Õpetajad on koolitusel.

Betti Alverile pühendatud X luulepäevadel “Tuulelapsed”

Kolga kooli õpilased osalesid 23.-24. jaanuaril Jõgeval Betti Alverile pühendatud X luulepäevadel “Tuulelapsed”.

Meie laste esinemisi märgiti ära eripreemiatega:

Parima originaallaulu preemia – Johanna Lisette Viskar ja Artur Treiberg

Eripreemia kõnetehnilise teostuse eest – 4.-6. klassi kava “Mis sa sääl teed” (juhendaja Terje Varul)

Eripreemia Hando Runneli lasteluule mängulise ja püändika esitamise eest – algklasside kava “Põrsapõli” (juhendaja Tuuli Rand)

 

Palju õnne Kolga Kohal-olijad ning juhendajad Terje ja Tuuli!

 

Etlejate konkursilt III koht!!!

Täna (12. detsembril) Pärnus toimunud vabariiklikul noorte etlejate konkursil “Koidulauliku valgel” saavutas 9. klassi õpilane Jonna Kubu, kes esindas Harjumaad, nooremas vanuseastmes III koha ning pälvis ka Contra eripreemia!

Palju õnne, Jonna! Palju õnne, õpetaja Terje!

Konkursi kohta vaata täpsemalt siit.

Häid tulemusi spordisaalidest

Teisipäeval, 2. detsembril osalesid meie õpilased TV10 Olümpiastarti Harjumaa finaalvõistluste I etapil, väga hea tulemuse saavutasid:

Taniel Kurg (5. klass) I koht poiste noorema grupi kuulitõukes;

Carmen Laurend (7. klass) 6. koht tüdrukute vanema grupi 60 m jooksus.

 

Kolmapäeval, 3. detsembril saavutasid meie kooli poisid SAALIHOKI Põhja-Eesti piirkonna võistlustel 6.-9. klasside arvestuses II koha, mis tagab edasipääsu veebruaris Tartus toimuvatele finaalvõistlustele.

Võistkonnas mängisid Sten Vahtras, Joonas Laanpere, Vimme Susi Varul, Artur Treiberg, William Wa Õunpuu, Robi Varul, Nikolai Treiberg, Uku Morten Laurits, Ermo Vetemaa.

 

Palju õnne tublidele sportlastele ja õpetaja Signele!!!