Vilistlaste nimekirjad: põhikool

Kolga põhikooli lõpetajad:

1987/1988. õppeaasta PK I lend:

1.     Kaido Almet

2.     Vello Lindvee

3.     Margus Luik

4.     Pille Ott

5.     Märt Rebas

6.     Moonika Rubizova

7.     Pille Roball

8.     Tõnu Sestverk

9.     Maanus Tammis

10. Anne Vetemaa

Klassijuhataja: Aile Pilberg


1988/1989. õppeaasta PK II lend:

1.     Harald Järvi

2.     Veljo Lindvee

3.     Siiri Lõuke

4.     Marko Piir

5.     Ilona Pilli

6.     Timo Raimla

7.     Katria Talts – kiitusega

8.     Viiu Tamberg

9.     Alar Veersalu

Klassijuhataja Virve Talts

1989/1990. õppeaasta PK III lend:

1.     Merle Helts

2.     Merike Idavain

3.     Mart Jaanits

4.     Heidi Laurend

5.     Marko Saarestik

6.     Veiko Silman

7.     Meelis Soosuu

8.     Liivika Viesemann

Klassijuhataja  Ants Vest

1992/1993. õppeaasta PK IV lend:

1.     Triin Jõeleht

2.     Andrus Kaljurand

3.     Martin Laurend

4.     Diana Lindmets

5.     Enn Lindvee

6.     Meelis Mägi

7.     Alar Nurmela

8.     Merike Nõmme

9.     Monika Piik

10. Janek Pirk

11. Kaire Rosin

12. Erkki Sillaots

13. Heiki Vaht

Klassijuhataja Heiki Varend

2011/2012. õppeaasta PK V lend:

1. Lydia Laisaar

2. Maria Elin Martinson

3. Kati Möller

4. Alari Oad

5. Imre Pikkor

6. Raul Rohi

7. Margit Siniorg

8. Vivianne Tarkiainen

9. Riho Gunnar Tähemaa

10. Hardi Valdson

Klassijuhataja Jüri Einaleht


2012/2013. õppeaasta PK VI lend:

1. Anna-Maria Jams

2. Eda Laurimann

3. Anton Luik

4. Marelle Maaniit

5. Oliver Paadimeister

6. Hanna-Piia Põldver

7. Rauno Rand

8. Algimatas Skipitis

9. Uku Varul

Klassijuhataja Ene Liivand


2013/2014. õppeaasta PK VII lend:

1. Raul Hannus

2. Hardi Hinn

3. Alari Laurend

4. Ingemar Lilium

5. Hardi Möller

6. Liis Pajutee

7. Ülo Pajutee

8. Kimberly Reim

9. Ardo Rohi

10. Kadri Ustav

11. Henri Valdson

Klassijuhataja  Helen Mikiver

2014/2015. õppeaasta PK VIII lend:

1. Erko Allik

2. Jevgeni Fjodorov

3. Karin Kadaste

4. Jonna Kubu

5. Joonas Laanpere

6. Kelli Latik

7. Karl Laurend

8. Tanel Laurend

9. Merily Mikiver

10. Christina Maria Mäemurd

11. Paula Teresa Mänd

12. Alice Nurmela

13. Karina Palmroos

14. Artur Treiberg

15. Vimme Susi Varul

16. Johanna Lisette Viskar – kiitusega

Klassijuhataja Kristi Ruse 

2015/2016. õppeaasta PK IX lend:

  1. Martin Agar
  2. Gätriin Hobta
  3. Karl Renno Jänes
  4. Uku Morten Laurits
  5. Liis Luik
  6. Siim Maran
  7. Kristina Mumm – kiitusega
  8. Ingrit Oad
  9. Merike Piron
  10. Anri Raudsepp
  11. Tauri Saul
  12. Nikolai Treiberg
  13. Mihkel Ustav
  14. Robi Varul
  15. Ermo Vetemaa
  16. William Wa Õunpuu

Klassijuhataja Terje Varul

7 thoughts on “Vilistlaste nimekirjad: põhikool

  1. This is the perfect web site for anybody who would like to understand this topic.
    You know so much its almost hard to argue with you
    (not that I actually would want to?HaHa). You definitely put a fresh spin on a subject that’s been discussed for many
    years. Excellent stuff, just excellent!

  2. We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
    Your site provided us with helpful info to work on.
    You’ve done a formidable activity and our whole group can be thankful to you.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.