Õpetajad

 

ÕPETAJA

AINED KLASSI-JUHATAMINE MEILIAADRESS
Kaidi Almet algõpetus 3. klassi juhataja kaidi.almet[at]kolga.edu.ee
Cornelia Kerm kunst, käsitöö ja kodundus   cornelia.kerm[at]kolga.edu.ee
Melika Kindel informaatika, karjääriõpetus; väikeklassi bioloogia, geograafia, inimeseõpetus   melika.kindel[at]kolga.edu.ee
Andra Kongi väikeklassiõpetaja 1.v klassi juhataja andra.kongi[at]kolga.edu.ee
Krista Kukk rütmika   krista.kukk[at]kolga.edu.ee
Jaana Laanpere matemaatika, füüsika 9. klassi juhataja jaana.laanpere[at]kolga.edu.ee
Marge Laisaar algõpetus, informaatika, pikapäevarühm (1.-2. klass) 1. klassi juhataja marge.laisaar[at]kolga.edu.ee
Ene Liivand inglise keel 8. klassi juhataja ene.liivand[at]kolga.edu.ee
Lauri Metus muusikaõpetus   lauri.metus[at]kolga.edu.ee
Helen Mikiver ajalugu, ühiskonnaõpetus,  matemaatika 7. klassi juhataja helen.mikiver[at]kolga.edu.ee
Nelle Nurmela eesti keel, kirjandus   nelle.nurmela[at]kolga.edu.ee
Laura Pürjema loodusõpetus, bioloogia, geograafia, keemia   laura.pyrjema[at]kolga.edu.ee
Tuuli Rand algõpetus, kehaline kasvatus, draamaõpetus, pikapäevarühm (3.-4. klass) 2. klassi juhataja tuuli.rand[at]kolga.edu.ee
Kristi Ruse inglise keel  5. klassi juhataja kristi.ruse[at]kolga.edu.ee
Reet Soosaar vene keel, eripedagoog, väikeklassi matemaatika   reet.soosaar[at]kolga.edu.ee
Priit Tammets informaatika, tehnoloogiaõpetus   priit.tammets[at]kolga.edu.ee
Signe Teesalu kehaline kasvatus, inimeseõpetus 6. klassi juhataja signe.teesalu[at]kolga.edu.ee
Tõnu Valdma väikeklassi keemia, füüsika, ajalugu   tonu.valdma[at]kolga.edu.ee
Terje Varul eesti keel, kirjandus  4. klassi juhataja terje.varul[at]kolga.edu.ee
Terje Välkmann eripedagoog, logopeed, väikeklassi  eesti keel   terje.valkmann[at]kolga.edu.ee
Maarika Rohi HEV koordinaator, abiõpetaja   maarika.rohi[at]kolga.edu.ee
Reta Jänes tugiisik, pikapäevarühm (1.-2. ja 3.-4. klass)   reta.janes[at]kolga.edu.ee