Õpetajad

 

ÕPETAJA

AINED KLASSI-JUHATAMINE MEILIAADRESS

KONSULTATSIOONI-AEG

Leonora Alev algõpetus 3.L klassi juhataja leonora.alev[at]kolga.edu.ee teisipäev 6. tund
Kaidi Almet algõpetus 2. klassi juhataja kaidi.almet[at]kolga.edu.ee esmaspäev 6. tund
Cornelia Kerm kunst, käsitöö ja kodundus cornelia.kerm[at]kolga.edu.ee teisipäev 7.-8. tund

neljapäev 7. tund

Melika Kindel informaatika, karjääriõpetus; väikeklassi bioloogia, geograafia, inimeseõpetus, ajalugu melika.kindel[at]kolga.edu.ee esmaspäev 7. tund

 

Krista Kukk rütmika krista.kukk[at]kolga.edu.ee teisipäev 7. tund
Jaana Laanpere matemaatika, füüsika 8. klassi juhataja jaana.laanpere[at]kolga.edu.ee esmaspäev, kolmapäev, neljapäev pärast 7. tundi
Marge Laisaar algõpetus, informaatika, pikapäevarühm (3.-4. klass) 3. klassi juhataja marge.laisaar[at]kolga.edu.ee neljapäev 6. tund
Ene Liivand inglise keel 7. klassi juhataja ene.liivand[at]kolga.edu.ee neljapäev 7. tund
Lauri Metus muusikaõpetus lauri.metus[at]kolga.edu.ee kolmapäev pärast 7. tundi
Helen Mikiver ajalugu, ühiskonnaõpetus,  matemaatika 6. klassi juhataja helen.mikiver[at]kolga.edu.ee esmaspäev, teisipäev 14.00-16.00
Nelle Nurmela eesti keel, kirjandus nelle.nurmela[at]kolga.edu.ee neljapäev 6.-7. tund, hommikuti 8.30-8.55
Laura Pürjema loodusõpetus, bioloogia, geograafia, keemia 9. klassi juhataja laura.pyrjema[at]kolga.edu.ee kolmapäev pärast 6. tundi
Tuuli Rand algõpetus, kehaline kasvatus, draamaõpetus, pikapäevarühm (1.-2. klass) 1. klassi juhataja tuuli.rand[at]kolga.edu.ee esmaspäev 5.-7. tund

neljapäev 5.-7. tund

Kristi Ruse inglise keel  4. klassi juhataja kristi.ruse[at]kolga.edu.ee esmaspäev 7. tund

kolmapäev 7. tund

Reet Soosaar vene keel, eripedagoog, väikeklassi matemaatika reet.soosaar[at]kolga.edu.ee neljapäev pärast 6. tundi
Priit Tammets informaatika, tehnoloogiaõpetus priit.tammets[at]kolga.edu.ee kolmapäev 14:45-16:00
Signe Teesalu kehaline kasvatus, inimeseõpetus 5. klassi juhataja signe.teesalu[at]kolga.edu.ee neljapäev 7. tund
Tõnu Valdma väikeklassi keemia, füüsika, loodusõpetus tonu.valdma[at]kolga.edu.ee esmaspäev 7. tund
Terje Varul eesti keel, kirjandus terje.varul[at]kolga.edu.ee teisipäev 7. tund, kolmapäev 6. tund, hommikuti 8.30-8.55
Terje Välkmann HEV koordinaator, eripedagoog, logopeed, väikeklassi matemaatika, eesti keel terje.valkmann[at]kolga.edu.ee esmaspäev 6. tund
Maarika Rohi abiõpetaja, pikapäevarühm (1.-2. klass) maarika.rohi[at]kolga.edu.ee
Reta Jänes tugiisik, pikapäevarühm (1.-2. ja 3.-4. klass) reta.janes[at]kolga.edu.ee
Aigi Reinomägi tugiisik aigi.reinomagi[at]kolga.edu.ee