Häid tulemusi õpilasvõistlustelt

Jaanuaris  toimub enamik maakondlikke õpilasvõistlusi ja nüüdseks on enamus tulemusi selgunud.

19. jaanuaril toimus Loksa Gümnaasiumis algklasside poiste joonistamisvõistlus. Meie kooli õpilastest on auhinna saaja Joosep Põllmaa  3. klassist, juhendaja õp Tuuli. Tublid olid ka Robin Laurend ja Kuldar Süda.

26. jaanuaril toimunud TV 10 olümpiastarti Harjumaa II etapil saavutas kuulitõukes Taniel Kurg  4. koha ning Kerttu Saagpakk 11. koha, juhendaja õp Signe.

28. jaanuari  7.-9. kl noormeeste võrkpallivõistlusel saavutasid meie kooli poisid: Nikolai Treiberg, Uku Morten Laurits, Karl Renno Jänes,     William  Wa Õunpuu, Ermo Vetemaa ja Matheas Trilljärv   Harjumaa koolide seas 5. koha, kuid Võrkpalli Kooliliigas 2. koha,             juhendaja õp Signe,

29. jaanuari maakondlikul emakeeleolümpiaadil esindas meie kooli väga hästi Merike Piron, kes sai 2. koha. Tublid olid ka Kristina Mumm,       Andreas Jurjev ja Heliise Karjatse. Kõikide õpilaste juhendaja on Terje Varul.

30. jaanuaril toimunud maakondlikul matemaatikaolümpiaadil läks väga edukalt Kristina Mummil, kes  jagas 2.-4. kohta. Kooli esindas veel Armin Moks, juhendaja õp Jaana.

Õnnitleme osalejaid ja juhendajaid!