LASTEVANEMATE ÜLDKOOSOLEK 23. NOVEMBRIL 18.00

Kolga Kooli lastevanemate üldkoosolek toimub neljapäeval, 23. novembril algusega kell 18.00 kooli väikeses saalis.

Päevakord:

1. 2017.-2018. õppeaastal toimunud ja planeeritavad tegevused Kolga Koolis.
  2. Kolga Kooli hoolekogu töö kokkuvõte ja aruande esitamine.
  3. Lastevanemate esindajate valimine Kolga Kooli hoolekogusse.
  4. Loeng teemal „Sõltuvusained ja nendega seotud tervislikud ja juriidilised aspektid“ – Annela Floren, sotsiaalpedagoog.
  5. Kolga Kooli osalemine programmides, mis arendavad õpilastes probleemide lahendamise oskusi ning aitavad ennetada kiusamist:
  • SPLO (sotsiaalsete probleemide lahendamise oskused) programm
  • KiVa (Kiusamisvaba Kool) programm
  1. Info ja muud kohapeal algatatud küsimused.

Ootame rohket osavõttu!

Tallinna ja Harjumaa koolide vaheline kirjanduslik mälumäng

Kolmapäeval, 11. oktoobril  toimunud Tallinna ja Harjumaa koolide vahelises kirjanduslikus mälumängus pääses meie kooli võistkond eelvoorust edasi poolfinaali, mis toimub 8. novembril.

Selleaastase  mälumängu küsimused põhinevad järgmistel maagilistel teostel:  J.R.R.Tolkieni „Kääbik“,  J.K. Rowlingi „Harry Potter ja tarkade kivi“,  J.Krüssi „Timm Thaler ehk Müüdud naer“.

Palju õnne Ida Leen, Sofia, Ann Mirt, Jaana ja Sanne!

Aitäh, õpetaja Terje!